strona główna
pracownicy
badania
dydaktyka
kontakt
a
 Wykład i konwersatorium

Zakład Hydrologii i Modelowania Przestrzeni Geograficznej powstałł w...!

Porady dla pocz±tkuj±cych: S±dze że każdy kto zabiera się do zrobienia własnej witryny zna chociaż podstawy html i poradzi sobie z tym szablonem. Do edycji kodu Ľródłowego wystraczy jakikolwiek edytor html, lub zwykły notatnik. Czyste (bez napisów) górne logo (te z napisem) znajduje się w pliku czystelogo.jpg.

Życze miłego korzystania z szablonu oraz zapraszam do odwiedzania naszej strony. Miło mi będzie je¶li polecisz tę witrynę (www.szablony.maniak.pl) znajomym.

Instrukcja archiwizacji prac na dyskach komputerów..

Tutaj za to możesz sobie wstawić zdjęcia, grafiki, menu, nie wiem co, ale wiedz że to co tylko chcesz, a ¶piewkę to już pewnie znasz: piszę ten tekst aby uzupełnić szablon tekstem.Tutaj za to możesz sobie wstawić zdjęcia, grafiki, menu, nie wiem co, ale wiedz że to co tylko chcesz, a ¶piewkę to już pewnie znasz: piszę ten tekst aby uzupełnić szablon tekstem.Tutaj za to możesz sobie wstawić zdjęcia, grafiki, menu, nie wiem co, ale wiedz że to co tylko chcesz, a ¶piewkę to już pewnie znasz: piszę ten tekst aby uzupełnić szablon

logo ujk


Tutaj za to możesz sobie wstawić zdjęcia, grafiki, menu, nie wiem co, ale wiedz że to co tylko chcesz, a ¶piewkę to już pewnie znasz: piszę ten tekst aby uzupełnić szablon tekstem.

logo ig


© ZHiG Grzegorz Wałek            Design by Szablony.Maniak.Pl.